ÖZ-YASER İSTANBUL NAKLİYAT-AMBARI

TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNE

ÖZ-YASER İSTANBUL'DAN TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNE YÜK TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ İÇİN İSTANBUL NAKLİYAT SİZE YETER.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR TAŞIMACILIK

ÖZ-YASER İSTANBUL NAKLİYAT AMBARI; ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK'TA UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET & GÜVENİLİR TEK ADRES.

FİRMAMIZIN YOL GÜZERGAHLARI

ÖZ-YASER İSTANBUL ANADOLU & AVRUPA YAKASI SEMT-İLÇELERİNDEN KOMPLE VEYA PARÇA YÜK TAŞIMACILIĞI GÜZERGAHLARI.

  • 7/24 Nakliyat
  • Firmamız 7/24 Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Desteği Sunmaktadır.
  • Kalite & Güven
  • İstanbul Nakliyat Farkıyla Kaliteli Hizmet, Güvenilir Taşımacılık.
  • Uygun Fiyat
  • İstanbul Şehir içi & Şehirler Arası Nakliyat'ta Uygun Fiyatlar Bizde.
  • Memnuniyet
  • İstanbul Nakliyat Olarak Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz.

HAKKIMIZDA

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa kendimizi anlatan yazımız ile firmamız ÖZ-İSTANBUL NAKLİYAT hakkında fikir sahibi edineceğinizi ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşıyoruz.

Firmamız ÖZ-İSTANBUL NAKLİYAT Sağlama amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmamızdaki özveri, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel amaçlarımızdandır. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı prensip edinen, uzman kadrosu ile müşteri taleplerine yanıt vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek çalışmalarına başlayan, ÖZ-İSTANBUL NAKLİYAT faaliyette bulunduğu TAŞIMACILIK hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden ödün vermeden, sektöründe lider bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir . 

Vizyonumuz

ÖZ-İSTANBUL NAKLİYAT; Ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız birincidir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin sektördeki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca şehir içi ve şehirler arası nakliye gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten hoşnut olan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı hizmetler sunmak.

ÖZ-İSTANBUL NAKLİYAT

Saygılarımızla;